Human Form Gerçek (A’lev)


Herkes kendi gerçeğini yaşar.

Human Form Gerçek (A’lev)

Kendinizle Yüzleşmek İçin Ne Kadar Cesursunuz?

Nasıl da yalanlar üzerinden akıp giden hayatlar yaşıyorduk. En başta kendimizi inandırdığımız… Bu dayak yemiş kadını 10 kişiye anlatarak, aslında dayak yemediğimiz için mutlu oluyorduk. Yani “o” olmadığımız için isten içe sevinen tarafımız mıydı İnsan olan…

Değerler zincirinin kudretli halkası İnsan! Güldüm kendi kendime, içim acıyarak. Yüzümün acısıyla bu düşüncelerden sıyrılıp tekrar kendi gerçeğime döndüm. Her şey alt üst olmuştu. Ne olacaktı şimdi?

Yukarıda kitaptan kısa bir bölüm aktardım; aşağıda arka kapağı okuyabilirsiniz.

Merhaba,

Seni hiç tanımıyorum. Ama bu kitabı okumaya karar verdiğine göre bir anlamda tanış olduk… İsmini bilmediğim için istedim ki, sen de benim ismimi bilme.

En azından bir süreliğine… İkinci kitap, Güven’e kadar… Böylece bu yolculukta, tüm etiket ve kimliklerimizden arınalım; Biz olmayı duyumsayarak…

Sevgi ve Dostlukla,

A’Lev. İstanbul

Bir gün uyandığınızda insan olmadığınızı öğrenseniz ne yapardınız?

Herkes kadar sıradan bir hayat yaşamış olan Alev, büyük gizlilikle yürütülen İnsan Gen Kodlama Projesi için tasarlanmış bir formdan ibaret olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalır…

Benliklerimizin kimler tarafından müthiş bir algı yönetimi ile şekillendirildiğini, bütün zamanlara ait olmanın mümkün olup olmadığını ve bize öğretilmiş tüm kimliklerden nasıl özgürleşebileceğimizi okuyacaksınız.

Human Form, kendi ismi de dahil bütün tanımlardan arınmış bir yazarın kusursuz kurgusuyla okuru, akılalmaz boyutlara ulaşmış sentetik DNA projelerinden çok öteye, görünenin ötesine eriştiren, tüm zamanlara ait bir roman.

Evet kitap güzel ancak 224. Sayfadan 257. Sayfaya atlıyor, sonra 288’den tekrar 257’ye geri dönüyor. Otuz sayfa eksik bendeki ilk baskısı. Ama ben beğendim tavsiye ederim. İkinci kitap Güven’i de alacağım en kısa zamanda.

  •   

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.