Suyun Gizli Mesajı (Masaru Emoto)


Sevgi ve Şükran dünyasını mı, yoksa hoşnutsuzluk ve yoksullukla dolu çarpık bir dünyayı mı seçeceksiniz?

Suyun Gizli Mesajı (Masaru Emoto)

Merhaba bu defa size gerçekten ilginizi çekecek her evde olması gereken bir kitap ile geldim. Bu kitap Kuraldışı yayın evi tarafından Türkçe’ye çevrilmiş ve bizlere sunulmuştur. Ben bu kitabı Başak Sayan’ın youtube kanalından yapmış olduğu ‘hayatımı değitiren kitaplar’ yayınından duyup listeme eklemiştim ve Fethiye Kitap Fuarında karşıma çıkınca da hemen aldım. Okuduğum en etkili kitaplardan biri. Kitabı, yayın evi Ruhsal Gelişim olarak belirtmiş ben size inceleme ve araştırma kitapları arasına ekledim. Çünkü yazar Dr. Masaru Emoto bu kitabı yazmadan önce çok sayıda incelemeler de bulunmuş ve bunu tüm dünya ile paylaşmak istemiş. Serpil Demirci tarafından Türkçe’ye çevrilen bu şahane kitapta hayatımızı değiştirmek için yapmamız gereken tek şeyin yaşam kaynağımız su’yun değerini anlamaya çalışmak olduğunu göreceksiniz. Su gezegenimiz dünya ve biz tüm canlılar için çok önemli bir kaynak. Özellikle son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu su sıkıntısı ile bunun kıymetini çok daha iyi anlayacağız. Kitapta bir çok farklı şeylerde öğrenecek ve içerisinde su kristallerinin muhteşemliği ile hayrete düşeceksiniz. Suyun bize vermek istediği mesajı duymak, görmek için daha ne bekliyorsunuz?

Kitaptan;

“İlk çağlarda insanlar doğanın içinde yaşarken, kendilerini korumaya ihtiyaç duyuyorlardı, bu yüzden onlara gizlice yaklaşmadan önce tehlikeyi sezebilmek için doğa tarafından yaratılan frekanslar ve seslere karşı hassastılar.
Esen rüzgarın sesi, akan suyun sesi, çimlerde yürüyen bir hayvanın sesi, hayatta kalmak için bu sesleri anlamak ve kişinin kendi sesini kullanarak bunları başkalarına aktarma yeteneği gerekiyordu. Dildeki bu girişimlerin birkaç kelimelik mesajlar olması muhtemeldir, ama kültürün gelişimi ve deneyim birikimiyle beraber kelime dağarcığımız da genişledi.
Öyleyse neden insanların konuştukları diller bu kadar farklı?”

  •   

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.